Перфоратор П-40/1100ЭВ/F96034, 1050Вт, 0-480 об/хв, 9 Дж в наличии

Перфоратор П-40/1100ЭВ/F96034, 1050Вт, 0-480 об/хв, 9 Дж Унікальний перфоратор у своєму класі, поєднує в собі потужність та компактність, готовий впоратися з будь-яким поставленим завданням.
 
Дворежимний перфоратор для важких робіт FELISATTI П-32/1000ЕВ з вертикальним розташуванням двигуна (бочковий) призначений для роботи з цеглою, плиткою та бетоном. Перфоратор має 2 режими роботи: свердління з ударом і довбання, завдяки чому чудово справляється з будівельними та ремонтними роботами.
 
Затискний патрон перфоратора здатний закріплювати оснастку з хвостовиками стандарту SDS MAX, що дає можливість максимально передати величезну енергію і справитися з будь-яким поставленим завданням. В комплекті іде пика під СДС МАКС та бур Ø18*320 також під цей патрон.
Електронний вимикач керування дозволяє регулювати частоту обертання патрона та/або частоту ударів. Це особливо корисно при засвердленні або початку буріння. Менш інтенсивний початок роботи не дає свердлу або бурі піти убік від наміченої точки буріння. Також це може стати в нагоді при бурінні отворів у кахлі. Кнопка фіксації пуску дозволяє виконувати великі обсяги роботи, не стомлюючи оператора.
У перфоратор вбудована запобіжна муфта захисту двигуна від перевантаження при заклиниванні.
Обгумована задня рукоятка знижує вібрацію на руки оператора інструменту, що дозволяє працювати довше без ознак втоми.
На інструменті встановлений морозостійкий провід марки DIN VDE H05VV-F.

Скачать Перечень Товара

Наименование характеристики Значение
Макс. діаметр свердла для - бетону / сталі / деревини 30/13/30 мм
   
Макс. діаметр пвердла по бетону. 40 мм
Число оборотів холостого ходу 0–480 хв–1
   
Число ударів на холостому ходу 0–3780 хв–1
   
Енергія удару 9.0 Дж
Тип кріплення інструменту SDS MAX
Режими роботи свердління / свердління з ударом / чистий удар
   
Запобіжна механічна муфта в наявності
   
Напруга 220В~50Гц
   
споживана потужність 1050 Вт
   
Довжина шнура 4 метри
   
Вага : 4,7 кг

Интересно – а если бы врачи в День Медика гоняли бы по городу на машинах с белыми флагами с красным крестом и в халатах на босу ногу, размахивали скальпелями и фонендоскопами, кричали “Я подчиняюсь не закону, а Гиппократу, мать его!”, брызгались краской из шприцов Жане в прохожих, поливали брюнеток перекисью, запивали виски корвалолом прямо из пробирок, били себя в грудь со словами “Да я твою маму оперировал, тварь, а где в это время был ты???” – нас бы стали уважать еще больше? - Дурак!

Телефон для связи 067-56-555-91 Будем рады слышать Вас.


Перечень, как и вся продукция размещенная на нашем сайте, является лишь ориентиром наших возможностей, каждая заявка будет рассматриваться в индивидуальном порядке с целью длительного и взаимовыгодного сотрудничества.