Перфоратор П-30/900ЭР/F96224 900В, 0-1050 об/хв, 3,3 Дж в наличии

Перфоратор П-30/900ЭР/F96224 900В, 0-1050 об/хв, 3,3 Дж Потужний перфоратор, з алюмінієвим корпусом редуктора, розрахований на великі навантаження, найнеобхідніший інструмент як для будинку так і для будівельного майданчика.
 
Трирежимний перфоратор FELISATTI П-30/900ЕР призначений для роботи з цеглою, плиткою та бетоном. Перфоратор має три режими роботи: свердління, свердління з ударом і довбання, завдяки чому чудово справляється з будівельними та ремонтними роботами.
 
Затискний патрон перфоратора здатний закріплювати оснастку з хвостовиками стандарту SDS+. Щоб використовувати в режимі свердління стандартні свердла з циліндричним хвостовиком, можна використовувати перехідний патрон (придбаний окремо).
Електронний вимикач дозволяє регулювати частоту обертання патрона та/або частоту ударів. Це особливо корисно при засвердленні або початку буріння. Менш інтенсивний початок роботи не дає свердлу або бурі піти убік від наміченої точки буріння. Також це може стати в нагоді при бурінні отворів у кахлі. Кнопка фіксації пуску дозволяє виконувати великі обсяги роботи, не стомлюючи оператора.
Крім перемикача режимів свердління, свердління з ударом та довбання, перфоратор також має перемикач напряму обертання патрона. Ця функція особливо корисна при заклиниванні бура - вона допомагає вийняти застрягла оснастку.
При використанні електронного реверсу зношування щіток відбувається швидше, тому нерідко при використанні такого конструктивного рішення швидкість зворотного обертання обмежують. Щоб уникнути таких обмежень та збільшити термін служби двигуна, Felisatti використовує механізм реверсу з поворотним щіткоутримувачем. Він дозволяє використовувати максимальні оберти при обертанні вправо, так і при обертанні вліво без шкоди для щіток. За перемикання відповідає повзунок збоку на корпусі.
Вбудований електронний контролер підтримує постійну потужність при обертанні двигуна у прямому та зворотному напрямку. Це не тільки дозволяє ефективніше виймати інструмент, що заклинив, але і значно продовжує термін служби щіток і ротора двигуна.
У перфоратор вбудована запобіжна муфта захисту двигуна від перевантаження при заклиниванні.
Обгумована задня рукоятка знижує вібрацію на руки оператора інструменту, що дозволяє працювати довше без ознак втоми.
 
На інструменті встановлений морозостійкий провід марки DIN VDE H05VV-F.

Скачать Перечень Товара

Наименование характеристики Значение
Макс. діаметр свердла для - бетону / сталі / деревини 30/13/30 мм
   
Макс. діаметр бурильної коронки в цеглі, газобетоні. 70 мм
Число оборотів холостого ходу 0–1100 хв–1
   
Число ударів на холостому ходу 0–5600 хв–1
   
Енергія удару 3.3 Дж
Тип кріплення інструменту SDS+
Режими роботи свердління / свердління з ударом / чистий удар
   
Запобіжна механічна муфта в наявності
   
Напруга 220В~50Гц
   
споживана потужність 900 Вт
   
Вага : 3,3 кг

Интересно – а если бы врачи в День Медика гоняли бы по городу на машинах с белыми флагами с красным крестом и в халатах на босу ногу, размахивали скальпелями и фонендоскопами, кричали “Я подчиняюсь не закону, а Гиппократу, мать его!”, брызгались краской из шприцов Жане в прохожих, поливали брюнеток перекисью, запивали виски корвалолом прямо из пробирок, били себя в грудь со словами “Да я твою маму оперировал, тварь, а где в это время был ты???” – нас бы стали уважать еще больше? - Дурак!

Телефон для связи 067-56-555-91 Будем рады слышать Вас.


Перечень, как и вся продукция размещенная на нашем сайте, является лишь ориентиром наших возможностей, каждая заявка будет рассматриваться в индивидуальном порядке с целью длительного и взаимовыгодного сотрудничества.