Дриль Д-10/350ЭР(М)/F90025, 350В, 0-3000 об/хв, діам. для свердління сталі / дерева: 10 / 20мм в наличии

Дриль Д-10/350ЭР(М)/F90025, 350В, 0-3000 об/хв, діам. для свердління сталі / дерева: 10 / 20мм Компактний дриль стане незамінним помічником для найрізноманітніших завдань
 
Компактний та легкий ненаголошений професійний дриль FELISATTI Д-10/350ЕР(М) призначений для виконання робіт зі свердління невеликих отворів, що вимагають високої точності при оптимальній потужності. Зручна при проведенні монтажних та складальних робіт для свердління отворів у металі, пластиці, дереві в умовах обмеженого простору..
 
Мінімізовані люфти шпинделя дозволяють використовувати дриль у точному свердлінні дерева, металу, пластику – скрізь, де не потрібно свердління з ударом. Ця якість особливо потрібна при виконанні наскрізних отворів малого діаметра в металі, де наявність навіть невеликого осьового люфта призведе до перелому свердла на виході з металу за рахунок його підриву при виході зі зворотного боку.
На корпусі дриля є кліпса для кріплення дриля на ремені. Це особливо зручно під час роботи на висоті або з кількома інструментами одночасно. Дриль завжди під рукою.
Має ергономічний та високоміцний корпус.
Наявність реверсу спрощує виведення свердла, що застряг у матеріалі.
Електронний вимикач дозволяє плавно регулювати швидкість свердління від 0 до 3000 оборотів за хвилину.
Найбільший діаметр отворів у дереві, який дозволяє робити цей дриль, становить 20 мм.
Швидкозатискний патрон дозволяє використовувати свердла для роботи з металу з хвостовиком до 10мм у діаметрі.
Вимикач дриля вбудований обмежувач максимальної швидкості обертання свердла у вигляді диска. Це дозволяє не перевищити задану швидкість. Додатково є фіксатор вимикача, що дозволяє працювати увімкненим інструментом без необхідності підтримувати тиск пальцем на вимикач.
На інструменті встановлений морозостійкий провід марки DIN VDE H05VV-F.

Скачать Перечень Товара

Наименование характеристики Значение
Макс. діаметр свердла для
И только это научный факт, а все остальное - лирика.
- сталі/деревини 10/20 мм
Число оборотів холостого ходу 0-3000 хв-1
Приєднання патрона 3/8”- 24UNF
Затискач інструменту 0.8-10 мм
   
Напруга 220В~50Гц
   
споживана потужність 350 Вт
   
Вага : 1,06 кг

- Лёша, у меня новый купальник. Я хотела бы в нём пойти с тобой сегодня на пляж. Как ты на это смотришь? - Машенька, ты же знаешь, я всегда смотрю на тебя с удовольствием. Независимо от того, есть на тебе купальник или нет. - Какая сегодня погода? - 23 градуса в тени. - А на солнце? - 5 500 градусов на поверхности и 15 миллионов внутри. Тебе там купальник вообще не понадобится. - Дурак!

Телефон для связи 067-56-555-91 Будем рады слышать Вас.


Перечень, как и вся продукция размещенная на нашем сайте, является лишь ориентиром наших возможностей, каждая заявка будет рассматриваться в индивидуальном порядке с целью длительного и взаимовыгодного сотрудничества.